Gönüller Bir Olunca Daha Güçlüyüz

ulasim

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun eşi Didar Kafaoğlu ziyaretlerine Altıeylül İlçesi Pamukçu Mahallesi’nden start verdi.

Halkla içiçe, gönül gönüle olan Didar Kafaoğlu vatandaşların yanında yer alıyor, dert dinliyor ve sorunların çözümlenmesi noktasında çalışıyor. Bu kapsamda Didar Kafaoğlu Altıeylül İlçesi Pamukçu Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı Ahmet Ordu’dan bilgiler alarak çat kapı yaptı.

Pamukçu Mahallesi’nde uzun yıllardır felçli olan Habibe Demiröz’ü ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ileten Didar Kafaoğlu daha sonra yine aynı mahallede yaşayan ve ciddi bir rahatsızlığı bulunan Elif Özoğlu’nu evine giderek acil şifalar diledi. Elif Özoğlu’nu oğlunun spor ve dersteki başarılarından dolayı kutlayan Bayan Kafaoğlu bu tür ziyaretlerin devam edeceğini ve halkla buluşmayı sürdüreceğini ifade etti.

Ziyaretlerden dolayı memnuniyetlerini ifade eden Habibe Demiröz ile Elif Özoğlu “Didar hanımı evimizde misafir etmekten mutluluk duyduk. Kendisine teşekkür ediyoruz” dediler.

Gönüllere giren ve vatandaşların takdirini toplayan Didar Kafaoğlu “Ortak sorunlarımız, ortak problemlerimiz ve ortak sohbetlerimiz var. Ben vatandaşlarla birlikte olunca mutlu oluyorum. Gönüllere giden yol samimi ziyaretlerden geçer. Pamukçu Mahallesi’nden ilk startı verdim, bundan sonra da durmadan kapı kapı gezip, evlere misafir olacağım” dedi.

Tarih : 1.12.2017 14:00:00