YKS'ye Girecek Gençlere Başkan Kafaoğlu'ndan Mesaj Var

ulasim

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 30 Haziran Cumartesi ve 1 Temmuz Pazar günü Yüksek Öğretim Kurumu sınavlarına girecek olan tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulunurken; özellikle sürücülerin sınav günü ve saatleri süresince korna çalmamaları konusunda uyardı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 30 Haziran Cumartesi ve 1 Temmuz Pazar günü Yüksek Öğretim Kurumu sınavlarına girecek olan tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Başkan Zekai Kafaoğlu, ülkenin geleceği için eğitimli bir neslin yetişmesinin önemine vurgu yaparken özetle şunları dile getirdi: "Ülkemizin geleceği konumundaki gençlerimizin bilgiye ve tam donanımlı bir eğitime sahip olmaları biz yöneticiler açısından çok büyük önem arz etmektedir. Çünkü içinde bulunduğumuz asrın en geçerli sermayesi bilgi ve eğitimdir. İstediğiniz kadar verimli topraklara, kıymetli kaynaklara sahip olun onu işleyerek değer kazandıracak olan eğitimli, tecrübeli bir kuşak yetiştirmezseniz bunu güce dönüştürmeniz mümkün olamaz. Bu nedenle bu hayati önem taşıyan sınav öncesinde sınava girecek olan tüm evlatlarımıza başarılar diliyorum.

Öte yandan sınav günü ve saatleri süresince özellikle başta araç sürücülerimiz olmak üzere sınav salonlarının yakınlarında gürültüye sebebiyet verecek her türlü hareketten uzak durulmasını önemle rica ediyorum."

Tarih : 29.6.2018 14:00:00