Miniklere Şarkılar

ulasim

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi; “Çocuklara Neşeli Şarkılar” ve “Bebeğime Ninniler” albümlerinin sahibi “Gönül Yeprem ile Kukla Şerbet”i geçtiğimiz hafta sonunda Balıkesirli miniklerle buluşturdu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, çocukların sosyal ve zihinsel gelişimine katkı sağlayan etkinliklerine devam ediyor. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen Gönül Yeprem ve Kukla Şerbet konserinde çocuklar doyasıya eğlendi. Müzik ve ritim çalışmalarını okul öncesi ve ilkokul düzeyindeki çocukların; yaş ve duygularına göre şekillendiren Gönül Yeprem, Balıkesirli çocuklar için birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi. Gönül Yeprem ile Kukla Şerbet konserleri; 4 Nisan Cumartesi günü saat:12.00 ve 15.00’te iki seans olarak Salih Tozan Kültür Merkezi’nde, 5 Nisan Pazar günü saat:10.00’da Bigadiç’te ve saat:15.00’te Sındırgı’da gerçekleşti.

MİNİKLER KEYİFLE DANS ETTİ

“Çocuklara Neşeli Şarkılar” ve “Bebeğime Ninniler” adında iki albümü bulunan Yeprem’in şarkılarıyla eğlenceli vakitler geçirerek eğlenen minikler keyifle dans etti. Çocuklarla yakından ilgilenen Yeprem ve Kukla Şerbet onlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Tarih : 6.5.2019 18:00:00