icon-cloud.svg
17
°
logo-2.png
cloud.png
17
°
  • Komisyonlar

-//-/PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1 - İsmail CANKUL

2 - Mehmet Birol ŞAHİN

3 - Cemal AKKILINÇ

4 - Uğur GÜNERİ

5 - Adil Levent COŞKUN

6 - Oktay ERBALABAN

7 - Bülent BAŞARAN

 

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

1 - Ramazan BAHÇAVAN

2 - Yasin SAĞAY

3 - Akif KANDEMİR

4 - Rifat KÖYBAŞIOĞLU

5 - Halime Nalan KORKMAZ

6 - Onur SATICI

7 - Metin ÖZPINAR

 

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

1 - Turhan ŞİMŞEK

2 - Feyyaz ÇİFTÇİ

3 - Ekrem PEHLİVAN

4 - Mustafa KORKMAZ

5 - İsmail ŞAFAK

6 - Burhan AST

7 - Serkan Mehmet ERTAN

 

EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK ve SPOR KOMİSYONU

1 - Yusuf CENGİZ

2 - Ekrem PEHLİVAN

3 - Recep Ali AYAZ

4 - İbrahim DÜRMÜŞ

5 - Ayhan HALİL

6 - Zerrin TOK

7 - Ali YILDIZ

 

ULAŞIM KOMİSYONU

1 - Süleyman AKSOY

2 - Recep SÜZER

3 - İsmail AKGÜN

4 - Esat ŞIK

5 - İbrahim ALTAŞ

6 - Hüseyin Gazi PİŞGİN

7 - Davut ÇENGEL

 

KIRSAL ALAN TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU

1 - Emin ERSOY

2 - Ali KOÇ

3 - Fedai TAVŞAN

4 - Yusuf ÖZKAN

5 - Mehmet ÇETİN

6 - Özgür DÖNMEZ

7 - Ali YILDIZ

 

TARİFE KOMİSYONU

1 - Yasin SAĞAY

2 - Ali Rıza DENİZ

3 - Ahmet ÖNDER

4 - Süleyman SARAN

5 - Canan KIRDAR

6 - Bürhanettin AĞABEYOĞLU

7 - Özgür ÇELEBİOĞLU

 

AİLE KADIN VE ÇOCUK KOMİSYONU

1 - Çiçek MUTLU KOCAMAN

2 - Zeynep ÖZDEMİR

3 - Basri Ersan KIRBAŞ

4 - Seval ÖZBAY OKUR

5 - Canan KIRDAR

6 - Zerrin TOK

7 - Metin ÖZPINAR

 

TURİZM VE TANITIM KOMİSYONU

1 - Ekrem YAVAŞ

2 - Yaşar Ceyhun MIRIZ

3 - Hasan Fahri ATLI

4 - Murat TUNA

5 - Merih ARSLAN

6 - İbrahim ALTAŞ

7 - İbrahim İLHAN

 

TEMEL HAKLAR VE HUKUK KOMİSYONU

1 - Dinçer ORKAN

2 - Zeynep ÖZDEMİR

3 - Çiçek MUTLU KOCAMAN

4 - Mustafa Levent GURUP

5 - Canan KIRDAR

6 - Merih ARSLAN

7 - Serkan Mehmet ERTAN

 

SOSYAL HİZMETLER ENGELLİLER VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

1 - Hasan AVCI

2 - Bahattin UYSAL

3 - Recep Ali AYAZ

4 - Basri Ersan KIRBAŞ

5 - Yüksel TÜRK

6 - Hüseyin Gazi PİŞGİN

7 - Recep CAN

 

BELEDİYE VARLIKLARI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

1 - Mehmet Birol ŞAHİN

2 - Mehmet KELEMENÇE

3 - Bahattin UYSAL

4 - Fahrettin DOLAR

5 - Süleyman Cengiz DİKİCİ

6 - Onur ÇON

7 - Metin ÖZPINAR

 

DOĞAL AFET DEPREM VE KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU

1 - Türkan BUĞRA

2 - Fahrettin DOLAR

3 - Muhammed Mustafa SALİ

4 -İbrahim DÜRMÜŞ

5 - Özgür DÖNMEZ

6 - İsmail ŞAFAK

7 - Özgür ÇELEBİOĞLU

 

KENT ESTETİĞİ KOMİSYONU

1 - Mehmet ZEYBEK

2 - Muhammed Zahid BAYRAM

3 - Seval Özbay OKUR

4 -Kemal KALYONCU

5 - Murat YAZGAN

6 - Süleyman Cengiz DİKİCİ

7 - Recep CAN